Oprócz produkcji katalogowej specjalizujemy się we wszelkiego rodzajach produkcjach zleconych OEM. od wielu lat współpracujemy z największymi firmami z całego świata przy wytwarzaniu produktów najwyższej jakości. Przekłada się to na ogromne doświadczenie w projektowaniu oraz wprowadzaniu na rynek gotowych wyrobów.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji obudów metalowych  jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom  odnośnie seryjnej produkcji. Od wielu lat współpracujemy z największymi firmami z całego świata przy wytwarzaniu i przygotowywaniu  produkcji OEM.  Od wstępnej koncepcji , do  seryjnej produkcji – możesz nam zaufać.

Wdrożenie nowego produktu - przebieg współpracy:

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Prześlij nam swoje zapytanie, niezwłocznie po zapoznaniu się z jego treścią, skontaktujemy się z Państwem. Każdy klient jest dla nas ważny, a każdy projekt to nowe wyzwanie, których lubimy się podejmować. Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów z usług firmy SABAJ SYSTEM

Produkcja kontraktowa

Zobacz co możemy zaoferować przy realizacji produkcji kontraktowej​​. Sprawdź ofertę na dedykowanej stronie dla współpracy przy kontraktowym wykonywaniu produktów. Znajdziesz tam aktualną ofertę oraz liczne realizacje. Liczymy, że dołączą Państwo do grona klientów zadowolonych z naszych usług.

Przykładowe realizacje wykonane dla naszych klientów: