Wsparcie dla Projektantów

Dostarczamy rysunki techniczne w uniwersalnym formacie, dzięki czemu ich odczytanie jest banalnie proste. Każdy plik zawiera dokładne zwymiarowanie oraz odpowiednie notatki i tabele z niezbędnymi danymi.

Przykładowy rysunek techniczny dla produktów Sabaj System

W swojej bazie posiadamy wszelkie pliki niezbędne do zaprojektowania rozwiązań w najpopularniejszych oprogramowaniach typu CAD. Dla projektantów operujących na rozwiązaniach Autodesk AutoCAD udostępniamy pliki typu DWG/DXF.

Przykładowy plik DWG Sabaj System

Aby ułatwić cały proces projektowania możemy udostępnić modele 3D proponowanych przez nas produktów i rozwiązań. Tego typu materiały znacząco usprawniają pracę projektanta i pozwalają na dokładne zaprezentowanie projektu inwestorowi. Staramy się dostarczać modele 3D w formacie STEP, aczkolwiek istniej również możliwość dostosowania materiałów do Państwa zapotrzebowania.

Przykładowy model 3D produktów Sabaj System

W swoich zasobach posiadamy szeroki wachlarz zdjęć do oferowanych przez nasz produktów. Staramy się stale rozszerzać ilość konkretnych ujęć i grafik obrazujących wykorzystanie produktów, przez nas wytwarzanych.

Zapewniamy pełne wsparcie naszego biura konstruktorskiego na każdym etapie projektowania. Nasz pracownik będzie brał udział w każdym etapie i wesprze Państwa swoimi spostrzeżeniami, które ułatwią wykonanie całego projektu.

Konsultacje z konstruktorem firmy Sabaj System

Zapraszamy do wypełnienia formularza i uzyskania niezbędnych dla Państwa pracy plików. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i jesteśmy elastyczni pod względem dostępnych materiałów. W przypadku większych realizacji możemy przygotować dodatkowe pliki.