pl Polish


email
adres
ul. Domagały 15, 30-841 Kraków

home - kategorie

Zabudowa mieszkaniowa

WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW

Szukając rozdzielnicy multimedialnej lub elektrycznej do zabudowy w budynkach mieszkalnych, warto skorzystać z dedykowanych rozwiązań przystosowanych do zabudowy mieszkaniowej. Produkty z tej dziedziny zapewniają estetyczny wygląd, pozostając przy tym niezwykle użytecznym i dostosowanym do niezbędnych norm. W przypadku klasycznego wykorzystania, najlepiej sprawdzą się podtynkowe rozdzielnice multimedialne. Znajdują one zastosowanie, gdy w podłożu można wykonać niezbędny otwór montażowy. Gdy potrzebują Państwo zabudowy w miejscach, w których nie ma możliwości wykonania otworu w ścianie, najlepiej sprawdzą się natynkowe rozdzielnice multimedialne.

Idealnym rozwiązaniem będą serie FIBERPT oraz RPT, które można łączyć ze sobą w dowolny sposób, dzięki czemu powstaje zespół podtynkowych rozdzielnic multimedialnych oraz podtynkowych rozdzielnic modułowych. Każda z szafek multimedialnych wyposażona jest w gniazdo 230V perforowaną płytę montażową oraz maskownicę z miejscami na moduły typu Keystone. Aby zaspokoić zapotrzebowanie rynku w ofercie firmy SABAJ znajdą Państwo skrzynki multimedialne wykonane z niepalnych tworzyw sztucznych oraz metali. Szeroki wybór modeli oraz wersji wykończenia drzwi pozwoli na dobór idealnej szafki mieszkaniowej, pasującej do każdego rodzaju wnętrz.

Uwaga, od 01.02.2021 ulegnie zmianie cennik naszych produktów. Wszelkie informacje uzyskają Państwo w naszym dziale obsługi klienta.

X